Przy Piłsudskiego bez niespodzianki

Zawodnicy Widzewa przed własną publicznością przegrał 1:3 z krakowską Wisłą i odpadli z rozgrywek Fortuna Pucharu Polski. Na niespodziankę w tych rozgrywkach fani z Piłsudskiego muszą więc jeszcze trochę poczekać.

Choć Wisła w rozgrywkach PKO BP Ekstraklasy zajmuje dopiero trzynastą lokatę, to z wiceliderem Fortuna 1. Ligi poradziła sobie w regulaminowym czasie gry. Co prawda po golu Dominika Kuna przyjezdni od 30. minuty przegrywali 0:1, jednak w drugiej połowie z nawiązką odrobili stratę. Do remisu doprowadził Felicio Brown Forbes (64), a w końcówce meczu dwa razy na listę strzelców wpisał się  Jan Kliment (86, 90+7). Te trafienia zapewniły Wiśle awans do ćwierćfinału pucharowych rozgrywek.