Puchar dla łodzianek!

Do kompletu medali mistrzostw Polski zawodniczki TME SMS dorzuciły kolejne trofeum. Po wygranej 5:0 z AP Orlen Gdańsk łodzianki sięgnęły dzisiaj po Orlen Puchar Polski!

Rozegrane w Radomiu spotkanie finalowe było jednostronnym widowiskiem. Podopieczne Marka Chojnackiego szybko przejęły inicjatywę i już w pierwszej połowie wypracowały sobie trzybramkową przewagę.

W 20. minucie wynik otworzyła Wiktoria Zieniewicz, dwadzieścia minut później na listę strzelczyń wpisała się Dominika Kopińska, a wynik do przerwy ustaliła Klaudia Jedlińska (44'). Po zmianie stron kibice obejrzeli jeszcze dwa gole. Oba były dziełem Gabrieli Grzybowskiej, która bramkarkę rywalek pokonala w 46. i 51. minucie spotkania.

Ostatecznie zespół z ulicy Milionowej zwyciężył więc 5:0 i po raz pierwszy w historii zdobył Puchar Polski.