fot. CLJ U-18

Punkty zostały w Łodzi

Młodzi gracze UKS SMS po wygranej 6:2 z olsztyńskim Stomilem awansowali na pozycję wicelidera rozgrywek CLJ U-17. W młodszej kategorii wiekowej w meczu derbowym UKS SMS uległ AKS SMS 0:4.


Przed tygodniem łodzianie przegrali w Olsztynie 1:2, ale na rewanż nie musieli długo czekać. W zaległym spotkaniu 5. kolejki na własnym boisku zaaplikowali Stomilowi sześć goli, stracili tylko dwa i mogli się cieszyć z szóstego zwycięstwa w bieżących rozgrywkach. W dziesięciu meczach ekipa z Milionowej zdobyła 19 pkt. i z takim dorobkiem zajmuje drugie miejsce w tabeli. Pierwszą lokatę w tabeli CLJ U-18 zajmuje Jagiellonia Białystok, która ma punkt przewagi nad łódzką ekipą. W następnym meczu 2 czerwca UKS SMS zagra na wyjeździe z szóstą w klasyfikacji Ząbkovią Ząbki (godz. 14).

W rozgrywkach CLJ U-15 przy Milionowej rozegrano spotkanie derbowe. Gospodarzem byli gracze UKS SMS, ale komplet punktów zgarnęli zawodnicy AKS SMS, którzy zwyciężyli 4:0. Z dorobkiem 17 pkt. AKS SMS zajmuje czwarte miejsce w tabeli, a UKS SMS z sześcioma oczkami na koncie jest na siódmej, przedostatniej pozycji. W środę 2 czerwca AKS SMS podejmie prowadzącą w rozgrywkach Legię Warszawa (godz. 13), a UKS SMS zagra na wyjeździe z piątą w klasyfikacji Kosą Konstancin (godz. 14).