Różne efekty piątkowej sesji

W piątkowych meczach grupy I trzeciej ligi rezerwy ŁKS wygrały na wyjeździe z Pilicą Białobrzegi 3:1, a Pelikan Łowicz przegrał w Radomiu z Bronią 2:3.

Spotkanie w Białobrzegach bardzo dobrze ułożyło się dla gości, którzy po trafieniach Macieja Radaszkiewicza (21') i Grzegorza Glapki (25') schodzili na przerwę z dwubramkową zaliczką. W drugiej połowie trzecią bramkę dla przyjezdnych zdobył Błażej Radwanek (72'), a tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego wynik meczu na 1:3 ustalił Oskar Wojtysiak.

Do 74. minuty rezultat 0:2 utrzymywał się również w Radomiu, gdzie gole dla Pelikana strzelili: Eryk Woliński (8') i Kacper Falkowski (58'). Niestety, w tym starciu gospodarze w końcówce zdołali odwrócić losy spotkania. Po bramce kontaktowej Kamila Odolaka (74') dwa rzuty karne wykorzystał Marcin Szymczak (77', 85') i trzy punkty trafiły na konto Broni.

W sobotę Warta Sieradz podejmie Unię Skierniewice (godz. 17:00), a w Warszawie Ursus zagra z Lechią Tomaszów Mazowiecki (godz. 13:00).