Różne przyczyny walkowerów

Już w 20. minucie meczu UKS Bzura Ozorków – Malina Piątek (Keeza Elite Klasa A, grupa 4) doszło do zdekompletowania drużyny gości. W momencie przerwania zawodów gospodarze prowadzili 4:0, więc Wydział Gier i Ewidencji ŁZPN utrzymał wynik z boiska. Na tym samym posiedzeniu zweryfikowano rezultaty siedmiu innych spotkań.

Brak zawodnika młodzieżowego w Starcie Pukinin sprawił, że ta drużyna straciła punkty za mecz z Jutrzenką Mokra Prawa (Keeza Elite Klasa A, grupa 10). Reultat 3:2 zmieniono na 0:3. Taki sam wynik pojawił się przy meczu SP Widzew – Boruta II Zgierz w Klasie C1 Trampkarz (grupa 1). Gospodarze nie przygotowali boiska do gry.

W pięciu pozostałych przypadkach walkowery udzielono z powodu nie stawienia się jednej z drużyn na zawody. W Andrzejowie miejscowa Polonia nie pojawiła się na spotkaniu z Huraganem Swędów (Keeza Elite Klasa A, grupa 2). Zespołów przyjezdnych zabrakło natomiast na meczach: Mazowia Rawa Mazowiecka – Olimpia Niedźwiada (Keeza Elite Klasa Okręgowa, grupa 4), Czarni Bednary – Vagat Domaniewice (Keeza Elite Klasa A, grupa 9), Mazovia Rawa Mazowiecka – Victoria Bielawy (Klasa C1 Trampkarz, grupa 4) i AS Rozwój Głowno – LUKS Witonianka (Klasa D1 Młodzik, grupa 3).

Drużyny, które stawiły się na tych meczach mogą sobie dopisać zwycięstwa 3:0.