fot. CLJ U-18

Radość tylko w UKS SMS

Z czterech łódzkich drużyn występujących w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów U-17 i U-15 powody do zadowolenia mieli jedynie gracze UKS SMS. Zespół z Milionowej w 2. kolejce rozgrywek grupy A CLJ U-17 na własnym boisku wygrali 2:1 z Widzewem.


Tym samym zespół z Milionowej został jedną z dwóch drużyn, które mają na koncie komplet 6 pkt. Drugą jest warszawska Legia. Widzew ma trzy oczka i zajmuje czwartą pozycję. W 3. kolejce 4 września w meczu na szczycie Legia podejmie UKS SMS (godz. 14), a Widzew zagra u siebie z trzecią w klasyfikacji Jagiellonią Białystok SSA (godz. 12.30).

W młodszej kategorii wiekowej bolesnych porażek z warszawskimi zespołami doznali młodzi gracze ŁKS i AKS SMS. Pierwsi na obiekcie przy Minerskiej podejmowali Legię, której ulegli aż 0:7. Drudzy gościli w stolicy i przy Konwiktorskiej przegrali 1:5 z Polonią.

Po 2. kolejkach w grupie A CLJ U-15 ŁKS ma jeden punkt, a AKS SMS - zero. W następnej serii spotkań 4 września dojdzie do derbów, których gospodarzem będzie ekipa z Milionowej. Spotkanie AKS SMS - ŁKS rozpocznie się o godz. 12.30.