fot. Magazyn IV ligi

Relacja z okrojonej kolejki

W miniony weekend pogoda przewróciła do góry nogami wiele piłkarskich terminarzy. Odwołano m.in. większość spotkań w łódzkiej grupie IV ligi. Nie oznacza to jednak, że w dzisiejszym Magazynie nie będzie nic ciekawego. Wręcz przeciwnie!


Przede wszystkim dowiemy się, kto zwyciężył w konkursie na najpiękniejszą bramkę 20. kolejki. O to miano ubiegały się trafienia: Daniela Potakowskiego (GKS Orkan Buczek), Daniela Mąki (RTS Widzew), Patryka Sławińskiego (Pogoń Zduńska Wola), Michała Drogosza (Zjednoczeni Stryków) i Tomasza Bąkowicza (Omega Kleszczów). Głosy można było oddawać za pośrednictwem profilu facebookowego Loży Sportowej.

Dzisiejszy Magazyn Łódzkiej IV Ligi będzie też okazją do obejrzenia najciekawszych fragmentów spotkań: Orkan Buczek - Omega Kleszczów (0:1) i Widzew II - Zryw Wygoda (4:1). Tylko te mecze 21. kolejki odbyły się zgodnie z terminarzem. Pozostałe zostały przełożone na inny termin. Zapowiedzi kolejnych spotkań oraz aktualna tabela również znajdą się w dzisiejszym Magazynie. Początek emisji o godz. 20.30. Zapraszamy do oglądania!

Link do Magazynu Łódzkiej IV Ligi