Remis Unii z Olimpią Zambrów

Remisem 1:1 (0:0) zakończyło się piątkowe spotkanie w Nieborowie inaugurujące ósmą kolejkę grupy pierwszej III ligi pomiędzy Unią Skierniewice, a Olimpią Zambrów. Unia w ośmiu dotychczasowych spotkaniach zgromadziła 12 punktów.

Gospodarze byli faworytem spotkania i przeważali. Nie znaleźli jednak sposobu na sforsowanie obrony gości. Tymczasem to przyjezdni wyszli na prowadzenie w 48. minucie. Unia wyrównała kilka minut później po strzale Dawida Dzięgielewskiego. Skierniewiczanie mogli to spotkanie wygrać, ale Mateusz Szmyd trafił w słupek w jednej z ostatnich akcji meczu.

Unia Skierniewice – Olimpia Zambrów 1:1 (0:0)
Bramki: Dawid Dzięgielewski 57 – Orest Tkaczuk 48

Unia: Pruszkowski – Rosiński (58′ Kosior), Kowalczyk, Makuch, Wasin (80′ Łapiński) – Dzięgielewski, Pieńkowski, Bartosiński, Stępień (58′ Szmyd) – Kłąb (46′ Sabiłło, 80′ Kępisty), Drabik.