Remis w Sopocie

W zaległym meczu 23. kolejki Centralnej Ligi Juniorów U-18 zawodnicy UKS SMS w Sopocie zremisowali 2:2 z Lechią Gdańsk. Łodzianie pierwsi strzelili gola, ale później musieli gonić wynik. Remis zapewnili sobie dwie minuty przed końcem spotkania.

Wynik meczu otworzył Patryk Domagała, który w 42. minucie wykorzystał rzut karny. Do remisu w 80. minucie doprowadził Ricardo Goncalves do Nascimento, a pięć minut później po samobójczym trafieniu Jakuba Garnysza prowadzenie objęła Lechia. Pechowy strzelec szybko się jednak zrehabilitował i w 88. minucie zdobył bramkę, która zapewniła łódzkiej ekipie jeden punkt.

Na trzy kolejki przed końcem rozgrywek zespół z ulicy Milionowej ma 35 pkt. i zajmuje jedenaste miejsce w tabeli. Nad strefą spadkową UKS SMS ma pięć oczek przewagi. W następnym meczu 5 czerwca łodzianie podejmą Cracovię (godz. 12). Będzie to zaległe spotkanie 24. kolejki.