Rewanż dla Mazowsza

W meczu grupy II rozgrywek o Puchar im. Kazimierza Górskiego reprezentacja Łódzkiego ZPN U-13 (rocznik 2010) w Aleksandrowie Łódzkim przegrała 0:2 z Mazowieckim ZPN.

Po pierwszej rundzie łodzianie otwierali tabelę, jednak zespół z Mazowsza również miał na koncie siedem punktów. Jesienne spotkanie tych drużyn na obiekcie Legii w Książenicach zakończyło się remisem 1:1, a rewanż w Aleksandrowie padł łupem przyjezdnych. Podopieczni Marcina Krasnopolskiego i Aleksandra Stańczaka pierwszą bramkę stracili w 17. minucie, a końcowy wynik meczu został ustalony w 79. minucie.

Dzięki wygranej z Łódzkim ZPN ekipa z Mazowsza objęła prowadzenie w rozgrywkach. Lider ma 10 pkt. i o trzy oczka wyprzedza łódzką ekipę. W następnej kolejce (16-17 maja) kadra ŁZPN podejmie drużynę Świętokrzyskiego ZPN.

Łódzki ZPN - Mazowiecki ZPN U-13 0:2 (0:1).