Rewanż dla mistrza

W rewanżowym meczu grupy 8. eliminacji UEFA Futsal Euro 2022 reprezentacja Polski w łódzkiej Atlas Arenie przegrała 0:3 z Portugalią.

Po wyjazdowym remisie 2:2 biało-czerwoni po cichu liczyli na jeszcze większą niespodziankę, jaką byłoby z pewnością zwycięstwo nad aktualnymi mistrzami Starego Kontynentu. Jednak tym razem Portugalczycy nie pozwolili sobie na stratę żadnego gola, sami zdobyli natomiast trzy bramki i wyjechali z Łodzi z kompletem punktów. Już w pierwszej połowie na listę strzelców wpisali się Cardinal (15') i Fabio Coelho (20'). Wynik spotkania ustalił Cardinal, który w 38. minucie zdobył swoją drugą bramkę w tym meczu.

Kolejnym rywalem Polaków będzie Norwegia. Mecz z tym zespołem zaplanowano na 5 marca.

Polska - Portugalia 0:3 (0:2). Bramki: 0:1 Cardinal (15'), 0:2 Fabio Coelho (20'), 0:3 Cardinal (38').