Rozgromili rezerwy Legii

Sporego wyczynu dokonali piłkarze drugiej drużyny ŁKS. W 14. kolejce rozgrywek grupy I trzeciej ligi rezerwy pierwszoligowca aż 7:0 pokonały na wyjeździe rezerwy warszawskiej Legii, zdobywając wszystkie bramki w pierwszej połowie meczu!

Po dwa razy na listę strzelców wpisali się Grzegorz Glapka (2', 45'+3') i Maciej Radaszkiewicz (33', 42'), a po jednym trafieniu dorzucili: Aleksander Ślęzak (11'), Jowin Radziński (20') i Marcel Wszołek (44').

Trzy punkty na wyjeździe zainkasowała również Lechia. Po golu Klima Morenkova (35') tomaszowianie pokonali 1:0 Błoniankę Błonie. Bezbramkowym remisem zakończył się natomiast mecz Unii Skierniewice, która w Mławie mierzyła się z Mławianką. Bramek nie doczekali się również kibice w Sieradzu, gdzie Warta podejmowała Concordię Elbląg.

Żadnego punktu tym razem nie zdobył Pelikan. Zespół z Łowicza już po pierwszej części meczu przegrywał w Ostródzie z Sokołem 0:4. Trzy bramki (13', 39', 45' - karnego) zdobył Dawid Kasprzyk, a jedną strzelił Michał Kiełtyka (28'). Honorowe trafienie dla gości czternaście minut przed końcem meczu zaliczył Kamil Łojszczyk.

Po 14. kolejkach prowadząca w klasyfikacji Legionovia Legionowo i zajmujący drugą lokatę Świt Nowy Dwór Mazowiecki mają po 27 pkt. Cztery oczka mniej zgromadzili zawodnicy piątej w klasyfikacji Lechii i będącej tuż za nią Unii. Na ósmej pozycji jest ŁKS II (21 pkt.), dziewiątą zajmuje Pelikan (20 pkt.), a strefę spadkową otwiera szesnasta Warta (9 pkt.).

W następnej serii spotkań 5 listopada rezerwy ŁKS podejmą Wartę (godz. 11:00), a Unia zagra z drugim zespołem Legii (godz. 13:00). Dzień później w Tomaszowie rywalem Lechii będzie Sokół, a w Łowiczu Pelikan zmierzy się z Ursusem Warszawa. Te mecze rozpoczną się w samo południe.