fot. Logo Katar 2022

Rozpoczęła się sprzedaż biletów

Do 28 kwietnia 2022 będzie prowadzona internetowa sprzedaż biletów na tegoroczny Mundial w Katarze. Jedna osoba może nabyć maksymalnie 6 biletów na mecz oraz 60 biletów na cały turniej.


Sprzedaż wejściówek odbywa się wyłącznie za pośrednictwem strony: FIFA.com/tickets. Do zakupu należy podać następujące dane osobowe: imię i nazwisko, data urodzenia, kraj pochodzenia, kraj przebywania, dokument tożsamości.

Na każde spotkanie 8% pojemności stadionu trafi do sprzedaży skierowanej do kibiców danej drużyny. W przypadku ogromnego zainteresowania meczem, przekraczającym pojemność stadionu/kategorii cenowej, FIFA dokona losowania spośród złożonych zamówień.

Ceny biletów są podane w lokalnej walucie (QAR). Dostępną formą płatności jest karta.

Katar 2022 - ceny biletów

Katar 2022 - ceny biletów

Podobnie jak na poprzednich mistrzostwach w Rosji wymagana będzie HAYYA CARD – obowiązkowa karta (wcześniej FAN ID). Spersonalizowana karta HAYYA CARD jest wymagana do wjazdu na teren Kataru i zastępuje wizę na czas trwania turnieju. Karta będzie obowiązywać w terminie 1 listopada 2022 – 16 stycznia 2023.

HAYYA CARD upoważnia do:

- wielokrotnego przekraczania granic Kataru;
- darmowej komunikacji miejskiej;
- wstępu na teren stadionu (wraz z okazaniem ważnego biletu na mecz).

Karta HAYYA CARD będzie zawierała poniższe informacje o jej posiadaczu:

- pełne imię i nazwisko;
- zdjęcie posiadacza karty;
- status zaszczepienia (elektroniczna wersja karty).

Karta HAYYA CARD może być wydana w formie karty plastikowej lub w formie elektronicznej. Posiadacze karty w formie elektronicznej będą zobligowani do zainstalowania aplikacji „Hayya to Qatar 2022” na urządzeniu mobilnym w celu korzystania z niej.

Więcej informacji o HAYYA CARD można znaleźć na stronie: qatar2022.qa/hayya.