Seria się wydłuża

Zawodnicy Widzewa kontynuują serię spotkań bez zwycięstwa. W 26. kolejce Fogo Futsal Ekstraklasy nie zdołali ograć broniącego się przed spadkiem AZS UŚ Katowice i tym samym mają już za sobą dziewięć spotkań bez wygranej.

W 9. minucie sobotniego meczu objęli prowadzenie po trafieniu Freda, lecz nie zdołali utrzymać korzystnego wyniku. Matheus Soares w 31. minucie zdobył gola dla ekipy z Górnego Śląska i mecz zakończył się wynikiem 1:1.

Po tym remisie widzewiacy mają 27 pkt. i w tabeli Fogo Futsal Ekstraklasy zajmują dziesiąte miejsce. W następnym meczu zagrają na wyjeździe z jedenastym w klasyfikacji AZS UW Wilanów (7 kwietnia, godz. 19:00). Zespół ze stolicy traci do Widzewa trzy oczka, ale ma rozegrane dwa mecze mniej.