fot. Betcris Magazyn

Siedmiu wspaniałych - głosujemy do czwartku

Siódma kolejka Betcris Łódzkiej IV Ligi obfitowała w piękne gole, więc rywalizacja o najładniejsze trafienie tej serii spotkań zapowiada się pasjonująco. O zwycięstwo rywalizuje aż siedem bramek!


Ich autorami są: Bogdan Fokasiev (ZKS Włókniarz Zelów), Błażej Kaliski (ZKS Włókniarz Zelów), Krystian Kolasa (RKS Radomsko), Adrian Malicki (PKS Polonia Piotrków Trybunalski), Łukasz Rakowski (Pogoń Zduńska Wola), Patryk Olszewski (LKS Kwiatkowice) i Artur Golański (GKS Bełchatów). Głosowanie na facebookowej stronie Loży Sportowej zakończy się w czwartek o godzinie 20.

Wszystkie gole można obejrzeć w najnowszym Magazynie Betcris Łódzkiej IV Ligi, w którym znalazło się podsumowanie minionej serii spotkań oraz zapowiedź kolejnej, zaplanowanej już na nadchodzącą środę. To jednak nie jedyne punkty programu. Poznamy w nim skróconą historię Boruty Zgierz, wysłuchamy trenera tego klubu Piotra Szarpaka oraz szkoleniowca Włókniarza Zelów Dawida Wnuka. Prezes Łódzkiego ZPN Adam Kaźmierczak podsumuje natomiast to, co na czwartoligowych boiskach wydarzyło się w trakcie sześciu początkowych serii spotkań. Zachęcamy do oglądania! 

Tytularnym sponsorem czwartoligowych rozgrywek oraz Magazynu jest firma Betcris, która oprócz bogatej oferty piłkarskiej ma również dla swoich klientów powitalny cashback 200 PLN.

Cashback 200

Betcris Polska Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzenia zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem. 18+.