Sobota bez przełamania

W grupie I trzeciej ligi zespoły z naszego regionu w czterech meczach nie zdobyły żadnego punktu. Po piątkowej porażce rezerw ŁKS w sobotę wyższość rywali musieli również uznać gracze Lechii Tomaszów Mazowiecki, Unii Skierniewice i KS Kutno.

Lechia na wyjeździe przegrała z GKS Wikielec 0:3. Dwie bramki dla gospodarzy zdobył Michał Jankowski (55 i 66), a jedną Łukasz Święty.

Zawodnicy ze Skierniewic i Kutna strzelili swoim rywalom po jednym golu, ale w obu przypadkach przeciwnicy zwyciężyli 2:1. W starciu Unii z Ursusem Warszawa przyjezdni prowadzili już 2:0 (Michał Strzałkowski 12, Patryk Kamiński 74), a honorowe trafienie dla gospodarzy na dwie minuty przed końcem meczu zaliczył Bartosz Winkler.

Już w 4. minucie spotkania z Legionovią w Legionowie na listę strzelców wpisał się natomiast Adrian Kralkowski z KS Kutno. Niestety, w 25. minucie Dariusz Zjawiński doprowadził do remisu, a w 85. Jakub Karabin zapewnił Legionovii komplet punktów i fotel lidera.

W niedzielę Pelikan Łowicz podejmie rezerwy warszawskiej Legii (godz. 12), a Sokół Aleksandrów Łódzki zagra na wyjeździe z Wissą Szczuczyn (godz. 20).