fot. Uwaga z tłem

Spotkanie organizacyjne

W środę 9 marca 2022 o godz. 16 w siedzibie ŁZPN przy ul. Próchnika 5 w Łodzi rozpocznie się spotkanie organizacyjne, poświęcone rozgrywkom Amatorskiej Ligi Mini Piłki Nożnej.


Pomysł ALMPN pod auspicjami Łódzkiego ZPN jest pokłosiem organizacyjno-sportowego sukcesu futsalowej trzeciej ligi. Zainteresowanie udziałem w tych rozgrywkach skłoniło ŁZPN do powołania Amatorskiej Ligi Mini Piłki Nożnej. Obok zawodników niezrzeszonych mogą być do niej zgłaszani również piłkarze znajdujący się w ewidencji ŁZPN. Dotyczy to graczy klasy okręgowej i niższych lig piłki 11-osobowej oraz zespołów II i III ligi futsalu.

Rywalizacja w ALMPN toczyć się będzie na „orlikach”, a inaugurację rozgrywek zaplanowano na początek kwietnia. Mecze będą prowadzone przez arbitrów Kolegium Sędziowskiego ŁZPN.

Szczegółowe informacje dotyczące rozgrywek zostaną podane w trakcie jutrzejszego spotkania organizacyjnego, na które zapraszamy przedstawicieli drużyn zgłoszonych do rywalizacji, jak i tych, które chciałyby jeszcze dołączyć do startującej wkrótce ligi.