fot. Logo ŁZPN z tłem

Spotkanie wigilijne 2021

Czterdzieści osób uczestniczyło w spotkaniu wigilijnym zorganizowanym przez Koło Seniora Łódzkiego ZPN. Odbyło się ono w Zespole Szkół Gastronomicznych przy ul. Sienkiewicza 88 w Łodzi.


Rolę gospodarza pełnił przewodniczący Jan Wawrzko, który przywitał członków Koła i zaproszonych gości. Wśród tych ostatnich byli m.in.: szef piotrkowskiej delegatury ŁZPN Stanisław Sipa oraz przedstawiciele tamtejszego Koła Seniora, a także reprezentanci bliźniaczych organizacji z Płocka i Rzeszowa. Na tego typu uroczystości nie mogło też zabraknąć kapelana łódzkiego sportu księdza Pawła Miziołka, który udzielił bożonarodzeniowego błogosławieństwa.

Wigilia Koła Seniora

Po wspólnej modlitwie i podzieleniu się opłatkiem uczestnicy spotkania zasiedli przy stole zastawionym świątecznymi potrawami. Nie zabrakło też prezentów. Wszyscy goście otrzymali pamiątkowe proporce, znaczki i torby z logotypem Koła Seniora ŁZPN oraz statuetkę z wizerunkiem piłkarza i datą spotkania. Gospodarze dostali natomiast: puchar, patery, proporce, książki i piłki retro, które trafiły już do gablot w sali konferencyjnej Łódzkiego ZPN.

Wigilia KS

Foto: Delegacja z Płocka

Spotkanie upłynęło w przyjacielskiej atmosferze, która sprzyjała wymianie doświadczeń pomiędzy uczestniczącymi w nim przedstawicielami kół i klubów seniora. Wszyscy zgodnie wyrazili chęć zacieśniania współpracy i nadzieję, że po pokonaniu pandemii Covid-19 podobne spotkania będą organizowane znacznie częściej.

Wigilia KS

Foto: Puchar od Koła Seniora z Piotrkowa Trybunalskiego.

Wigilia KS

Foto: Goście z Rzeszowa.