fot. Betcris IV liga

Zaczynamy w pierwszy weekend sierpnia

Na pierwszy weekend sierpnia zaplanowano początek rywalizacji w Betcris Łódzkiej IV Lidze. W sezonie 2022/2023 będzie w niej grało 20 drużyn.


Tylko dwanaście z nich to "starzy znajomi", którzy w minionych rozgrywkach toczyli już boje na czwartoligowych boiskach. Do tego grona dołączyło osiem nowych ekip: KS Kutno, Sokół Aleksandrów Łódzki, WKS Wieluń, AKS SMS Łódź, Stal Niewiadów, Jutrzenka Drzewce, Ceramika Opoczno i AK Bełchatów.

Która z tych drużyn najlepiej odnajdzie się w Betcris Łódzkiej IV Lidze? Czas pokaże. Nie jest jednak tajemnicą, że kilka z nich myśli o jak najszybszym awansie do wyższej klasy rozgrywkowej. Takie ambicje mają z pewnością spadkowicze z Kutna i Aleksandrowa Łódzkiego, a także zespół z Bełchatowa, próbujący nawiązać do pięknych tradycji GKS.

O awansie z pewnością nadal też myślą m.in. w: RKS Radomsko, Omedze Kleszczów i rezerwach Widzewa. Walka o trzecią ligę zapowiada się więc pasjonująco. Ogromne emocje będą jednak towarzyszyły również grze o utrzymanie. Sezon 2022/2023 w Betcris Łódzkiej IV Lidze powinien więc być wyjątkowo atrakcyjny!

Program 1. kolejki (6/7 sierpnia 2022):

Zjednoczeni Stryków - Włókniarz Zelów

WKS Wieluń - Widzew II Łódź

Stal Niewiadów - LKS Kwiatkowice

Boruta Zgierz - KS Kutno

Polonia Piotrków Trybunalski - Omega Kleszczów

AK Bełchatów - Skalnik Sulejów

Jutrzenka Drzewce - Zryw Wygoda

Pogoń Zduńska Wola - RKS Radomsko

Ceramika Opoczno - Sokół Aleksandrów Łódzki

Orkan Buczek - AKS SMS Łódź 

Firma Betcris - tytularny sponsor programu i czwartoligowych rozgrywek - oprócz bogatej oferty piłkarskiej ma również dla swoich klientów powitalny cashback 200 PLN.

Betcris Polska Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzenia zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem. 18+.