fot. CLJ U-18

Stracili prowadzenie

Po drugiej porażce z rzędu AKS SMS stracił pozycję lidera grupy A Centralnej Ligi Juniorów U-15. Na przedostatnie miejsce w tabeli awansował UKS SMS, który ma sześć punktów straty do lokaty gwarantującej utrzymanie.


W siódmej kolejce wartościowszy wynik osiągnęła niżej notowana drużyna z ulicy Milionowej. Łodzianie w stolicy zremisowali 2:2 z Escolą Varsovia, która po tym spotkaniu objęła prowadzenie w rozgrywkach. Aktualny lider ma na koncie trzynaście punktów. Takim samym dorobkiem legitymuje się drugi w klasyfikacji AKS SMS oraz trzecia Polonia Warszawa. Z tą ostatnią w szóstej serii spotkań AKS SMS przegrał na wyjeździe 1:2. W kolejnym meczu łodzianie mierzyli się z inną ze stołecznych drużyn. I choć grali przy Milionowej, to ulegli 0:2 młodym graczom UKS Varsovia.

Po siedmiu seriach spotkań stawkę zamyka Jagiellonia Białystok (3 pkt.), która 22 kwietnia podejmie przedostatni UKS SMS (4 pkt.). Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:30. Tego samego dnia w Łodzi dojdzie do starcia wicelidera z zajmującą czwarte miejsce Wisłą Płock (godz. 12:30).