Strzelce i Sulmierzyce

W powiecie pajęczańskim kwalifikacje Pucharu Tymbarku odbyły się na obiekcie Orlika w Sulmierzycach. Do rywalizacji w trzech kategoriach wiekowych przystąpiło dziewięć drużyn.

Cztery rywalizowały w rozgrywkach U-12, w których zwyciężyła ekipa Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Strzelcach. O awansie tego zespołu do fazy wojewódzkiej przesądził lepszy bilans bramkowy. Siedem punktów zdobyły też Orły Gaika, które zakończyły rozgrywki na drugiej pozycji. Trzecią zajęły Orły Gaika 1, a czwartą – Lipnik.

Drużyny Szkoły Podstawowej w Sulmierzycach triumfowały natomiast w kategoriach U-10 i U-8. W młodszej zwycięzcy ograli GLKS Strzelec, a w grupie U-10 zawodnicy z Sulmierzyc okazali się lepsi od SP w Siemkowicach i Orłów Gaika.