fot. Mobilne AMO logo

Styczniowe plany mobilnej AMO

Od stycznia wizyty edukacyjne w programie certyfikacji PZPN prowadzone przez trenerów Mobilnej AMO Rafała Poznańskiego i Sławomira Kraskę w województwie łódzkim zostaną dodatkowo wzbogacone o szkolenia stacjonarne.


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom środowiska trenerskiego Polski Związek Piłki Nożnej dał większe możliwości trenerom Mobilnej AMO i zaproponował wsparcie w zakresie merytorycznym obszaru treningu, nie tylko analizą jednostki, ale również omówieniem jej na przykładzie najnowszych wytycznych według Programu Szkolenia PZPN U6-U13.

Podczas szkolenia trenerzy Mobilnej AMO obserwują, analizują wspólnie z uczestnikami jednostkę treningową, przeprowadzoną danego dnia według określonego mikrocyklu i planu zajęć szkółki. Następnie omawiają warstwę merytoryczną, organizacyjną oraz metodologię procesu szkolenia wspólnie z prowadzącymi trenerami, oraz uczestnikami szkolenia. Odbywa się to analogicznie jak podczas przyjazdu Trenerów Monitorujących / Edukujących z Polskiego Związku Piłki Nożnej – w Programie Certyfikacji PZPN.

W trakcie szkoleń, przewidziana jest różna forma i organizacja danego wydarzenia: wykłady; warsztaty; szczegółowa analiza jednostki treningowej – (zapis materiału w formie video).

Aktualnie szkolenia będą prowadzone w wymiarze czterech zajęć w miesiącu. Każde spotkanie odbywa się w innym powiecie w województwie łódzkim. Pierwsze dwa szkolenia odbędą się w powiecie zduńskowolskim (23 stycznia) oraz tomaszowskim (25 stycznia).

Więcej informacji udzielą:
Rafał Poznański - 501–558–757 - rafal.poznanski@pzpn.pl
Sławomir Kraska - 501–558–697 - slawomir.kraska@pzpn.pl