Sytuacja się nie zmienia

Nie poprawia się sytuacja zespołu UKS SMS, występującego w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów U-18. W 13. kolejce łodzianie na własnym stadionie przegrali 0:3 z Rakowem Częstochowa i nadal zajmują przedostatnią lokatę, tracąc aż dziewięć oczek do bezpiecznej strefy.

W starciu z drużyną spod Jasnej Góry gospodarze już do przerwy przegrywali 0:2. W 31. minucie wynik otworzył Tobiasz Kubik, a tuż przed przerwą prowadzenie gości podwyższył Łukasz Makarski. Wynik spotkania siedem minut przed jego zakończeniem ustalił Mateusz Jezierski.

Po tym meczu UKS SMS nadal ma na koncie tylko 8 pkt. W następnej serii spotkań ekipa z Milionowej zagra na wyjeździe z ostatnim w klasyfikacji Gwarkiem Zabrze, który również zdobył do tej pory tylko osiem oczek (13 listopada, godz. 12).