fot. CLJ U-18

Trójmecz dla Warszawy

W rozgrywkach CLJ U-17 i CLJ U-15 łódzkie zespoły rywalizowały z drużynami warszawskimi. Z tego trójmeczu obronną ręką wyszły drużyny ze stolicy, które odniosły dwa zwycięstwa. Jedno spotkanie zakończyło się remisem.


Do podziału punktów doszło przy ulicy Milionowej, gdzie w 3. kolejce rozgrywek grupy A Centralnej Ligi Juniorów U-17 UKS SMS zremisował 3:3 z Polonią Warszawa. Po dotychczasowych meczach te drużyny mają po cztery punkty i w tabeli zajmują miejsca numer cztery (Polonia) i pięć (UKS SMS). W następnym spotkaniu łodzianie zagrają na wyjeździe z trzecią w klasyfikacji Legią Warszawa (27 marca, godz. 14). 

Znacznie gorzej było w 3. kolejce rozgrywek grupy A Centralnej Ligi Juniorów U-15, gdzie łódzkie ekipy straciły łącznie siedem goli, a strzeliły tylko jednego. Na własnym boisku UKS SMS uległ Legii 0:3, a w Warszawie AKS SMS przegrał z Polonią 1:4. Po tych porażkach zespoły z Milionowej zamykają tabelę - AKS SMS z jednym punktem jest na miejscu siódmym, a UKS SMS bez punktów zajmuje ósmą lokatę. W 4. kolejce AKS SMS podejmie Jagiellonię Białystok (27 marca, godz. 15), a UKS SMS zagra w Pruszkowie ze Zniczem (28 marca, godz. 14.15).