Trwa dobra seria

Piąty mecz z rzędu wygrali młodzi gracze UKS SMS. W dziewiątej kolejce rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów U-18 łodzianie na własnym boisku wygrali z Hutnikiem Kraków 3:1 i awansowali na siódme miejsce w tabeli.

Wszystkie bramki dla gospodarzy zdobył Robert Prochownik. Pierwszego gola strzelił w 37. minucie, a dwa kolejne po zmianie stron (68, 90). Goście honorowe trafienie zaliczyli dwie minuty przed końcem meczu, gdy na listę strzelców wpisał się Mateusz Ferenc. Zwycięstwem zawodnicy UKS SMS powiększyli swój dorobek do 15 pkt. i uczcili 20-lecie klubu. Uroczystości jubileuszowe przy ul. Milionowej zaplanowano na jutro.

W dziesiątej serii spotkań łodzianie zagrają w Gdyni z Arką (12 października, godz. 13).