fot. 2 liga eWinner

Trzeba to przerwać!

Po niezłym początku rozgrywek trzeciej już porażki z rzędu doznali gracze GKS Bełchatów. W 9. kolejce eWinner 2. Ligi zespół ze Sportowej na własnym stadionie przegrał 0:1 z rezerwami poznańskiego Lecha.


Losy spotkania rozstrzygnęły się siedem minut po przerwie, gdy bramkę dla gości zdobył Siergiej Kriwiec. Wcześniej bełchatowianie mieli kilka dobrych okazji, jednak - podobnie jak w poprzednich meczach - nie potrafili zamienić ich na gola.

- Zagraliśmy dzisiaj bardzo słabe spotkanie i na pewno nie jesteśmy z tego zadowoleni. Kolejny raz mieliśmy jednak sytuacje na otwarcie wyniku i kolejny raz tego nie wykorzystaliśmy. Na pewno jesteśmy w ciężkim momencie, po trzech porażkach z rzędu. Nie zwieszamy jednak głów. Będziemy walczyć dalej i musimy zrobić wszystko, by odwrócić tę sytuację - powiedział po meczu trener GKS Patryk Rachwał.

Po dziewięciu kolejkach bełchatowianie mają na koncie 6 pkt. i zajmują szesnaste miejsce w tabeli. Cztery oczka więcej ma czternasta w klasyfikacji Garbarnia, z którą podopieczni Rachwała zagrają w Krakowie (24 września, godz. 15) w dziesiątej serii spotkań.