fot. Lechia U-12

Trzecie miejsce w grupie

Na trzecim miejscu w grupie C gracze Lechii 1923 Tomaszów Mazowiecki zakończyli udział w turnieju o Puchar Prezesa PZPN U-12. Imprezę wygrał Śląsk Wrocław.


Lechia U-12

Rywalizację w warszawskiej hali OSiR Wola tomaszowianie rozpoczęli od porażki 1:5 z KKP Koroną Kielce, która ostatecznie dotarła do finału. Słaby początek Lechia zrekompensowała sobie w starciu z SI Arką Gdynia, którą pokonała 6:2. Ta wygrana dała nadzieję na awans do ćwierćfinałów. Niestety, w meczu o wyjście z grupy ekipa z Tomaszowa Mazowieckiego uległa 0:1 Arkonii i to zespół ze Szczecina zajął drugie miejsce w grupie C. Lechia z dorobkiem trzech punktów znalazła się na pozycji trzeciej. Nagrody i pamiątkowy puchar młodym piłkarzom wręczał prezes ŁZPN Adam Kaźmierczak.

Lechia U-12

Lechia U-12

Turniej wygrał Śląsk, który w finale ograł Koronę 6:0. Gracze ze stolicy Dolnego Śląska odebrali też nagrody dla najlepszego zawodnika (Mateusz Moskaluk) i najlepszego bramkarza (Tomasz Pytlak). Koroną króla strzelców podzielili się natomiast: Dominik Kleczewski (Śląsk) i Fabian Mazur (Korona).

Łechia U-12

foto: laczynaspilka.pl