fot. LS_2021017497.jpg

Trzy turnieje finałowe w Atlas Arenie

Na 11 oraz 18 lutego zaplanowano trzy halowe turnieje o Puchar Prezesa MAKiS. Do walki o główne trofeum przystąpią zawodnicy z roczników: 2013, 2012 i 2011. W każdej kategorii wiekowej wystąpi po osiem drużyn wyłonionych w trakcie eliminacji.


O prawo gry w łódzkiej Atlas Arenie rywalizowano w trakcie turniejów, w których stawką były puchary ufundowane przez prezydentów: Łodzi, Piotrkowa Trybunalskiego, Sieradza i Skierniewic. Finaliści tych imprez zapewnili sobie udział w rozgrywkach na szczeblu wojewódzkim.

Na tym poziomie jako pierwsi zagrają najmłodsi. W sobotę 11 lutego na boisko w jednej z największych hal widowiskowo-sportowych w Polsce wybiegną: ŁKS Łódź, MABO Piotrków Trybunalski, Pogoń Zduńska Wola, Pelikan Łowicz (grupa A), Widzew Łódź, RAP Radomsko, WKS 1957 Wieluń i Widok Skierniewice (grupa B).

Tydzień po zespołach rocznika 2013 odbędą się turnieje w dwóch starszych kategoriach wiekowych. W sobotę 18 lutego przed południem rozpocznie się rywalizacja zespołów rocznika 2012. Wezmą w niej udział: ŁKS Łódź, GKS Bełchatów, AS Sieradz, Unia Skierniewice (grupa A), Boruta Zgierz, Stal Niewiadów, Warta Sieradz oraz AP Pelikan Łowicz (grupa B). Tego samego dnia o godz. 14:30 rozpoczną się rozgrywki rocznika 2011. W ostatnim turnieju wystąpią: ŁKS Łódź, Concordia 1909 Piotrków Trybunalski, Warta Sieradz, Unia Skierniewice (grupa A), SPSCH Widzew, Stal Niewiadów, Pogoń Zduńska Wola i Pelikan Łowicz (grupa B).

Harmonogram rozgrywek rocznika 2013

Harmonogram rozgrywek rocznika 2012

Harmonogram rozgrywek rocznika 2011

Rregulamin rozgrywek

Oświadczenia rodziców/opiekunów prawnych

Lista uczestników - druk