fot. CLJ U-18

Jeden remis juniorów

W rozgrywkach CLJ U-17 i CLJ U-15 łódzkie zespoły w trzech meczach zdobyły tylko jeden punkt. Zapisali go na swoim koncie zawodnicy AKS SMS, którzy na swoim boisku bezbramkowo zremisowali z MUKS Kosa Konstancin.


Było to spotkanie drugiej kolejki grupy A CLJ U-15, w której występuje równie UKS SMS. Ten zespół przegrał na wyjeździe 1:3 z Eskolą Varsovia, która po dwóch meczach ma na koncie komplet punktów. Takim samym dorobkiem legitymuje się warszawska Legia. Na szóstej pozycji jest AKS SMS (1 pkt.), a na siódmej UKS SMS (0 pkt.). Tabelę zamyka Polonia Warszawa.

W 3. kolejce UKS SMS podejmie Legię (20 marca, godz. 12.30), a AKS SMS zagra w stolicy z Polonią (20 marca, godz. 14.30). 

Dwa gole na wyjeździe strzelili zawodnicy UKS SMS, występujący w grupie A CLJ U-17. Niestety, w Białymstoku defensywa łodzian była dziurawa i dwa trafienia na nic się nie zdały. Jagiellonia zdobyła pięć bramek i zgarnęła pełną pulę.

Po dwóch kolejkach UKS SMS ma trzy oczka na koncie i zajmuje czwarte miejsce w tabeli. Komplet punktów zdobyli do tej pory zawodnicy Jagiellonii i Stomilu Olsztyn. W następnym meczu łodzianie podejmą trzecią w klasyfikacji Polonię Warszawa (20 marca, godz. 15), która również zdobyła do tej pory jeden punkt.