fot. Betcris Magazyn

Tym razem we wtorek

W środę czekają nas kolejne emocje w rozgrywkach Betcris Łódzkiej IV Ligi, więc już dzisiaj zapraszamy na Magazyn podsumowujący czwartą kolejkę.


Tradycyjnie zobaczymy w nim skróty spotkań z bramkami strzelonymi w tej serii spotkań, aktualną tabelę oraz zapowiedź środowych konfrontacji. Nie zabraknie też rozstrzygnięcia konkursu na gola trzeciej kolejki. O to miano ubiegały się trafienia, których autorami byli: Ryo Yoshioka (MGKS Skalnik Sulejów), Dawid Telestak (KS Kutno Piłka Nożna), Kacper Nowakowski (WKS 1957 Wieluń), Mateusz Jakubiak (PKS Polonia Piotrków) i Paweł Zawistowski (AKS SMS Łódź). Głosowanie tradycyjnie odbywało się na facebookowej stronie Loży Sportowej

Emisja dzisiejszego odcinka Magazynu Betcris Łódzkiej IV Ligi rozpocznie się o godzinie 16. Zapraszamy do oglądania!

Tytularnym sponsorem czwartoligowych rozgrywek oraz Magazynu jest firma Betcris, która oprócz bogatej oferty piłkarskiej ma również dla swoich klientów powitalny cashback 200 PLN.

Cashback 200

Betcris Polska Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzenia zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem. 18+.