fot. U12

Sprawdzian kadry U-12

W ośrodku treningowym przy ul. Minerskiej w Łodzi odbył się trójmecz, w którym rywalizowały drużyny U-12 (rocznik 2008) reprezentujące Łódzki ZPN, Dolnośląski ZPN i Mazowiecki ZPN. Wszystkie drużyny wygrały po jednym spotkaniu.


Gospodarze rozpoczęli rywalizację od zwycięstwa 3:2 (2:0) z Mazowieckim ZPN. Po golach Michała Jędraszczyka (22), Szymona Sadzińskiego (25) i Oliwiera Sobczyka podopieczni Mariusza Rachubińskiego i Marka Przybyła prowadzili już 3:0, ale rywale zdołali zmniejszyć rozmiary porażki. W tym meczu kadra ŁZPN wystąpiła w składzie: Rynkiewicz/Wiklak – Bogacz/Lesiak, Lewandowski/Juśkiewicz, Jędraszczyk/Kłodos, Żyłka/Winciorek – Mordaka/Frontczak, Sadziński/Płacheta, Sypniewski, Sterniczuk/Sobczyk.

U12

Dobrze zaczęło się również spotkanie z Dolnośląskim ZPN. W 18. minucie na listę strzelców wpisał się Maksymilian Sterniczuk. Później dwa gole zdobyli jednak przeciwnicy i mecz zakończył się porażką 1:2 (1:0). Skład ŁZPN: Rynkiewicz/Wiklak – Bogacz/Lesiak, Lewandowski/Juśkiewicz, Mordaka/Jędraszczyk, Żyłka/Winciorek – Sadziński/Frontczak, Chałat/Płacheta, Sypniewski/Kłodos, Sterniczuk/Sobczyk.

U12

W ostatnim meczu Mazowiecki ZPN pokonał Dolnośląski ZPN 3:2.