UKS SMS tuż za podium w Kleszczowie

16 drużyn z całego kraju rywalizowało w Kleszczowie w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski do lat 15 w futsalu kobiet. Mistrzyniami Polski, po zaciętej i stojącej na wysokim poziomie walce, zostały piłkarki FSA Kraków. Wcześniej drużyna z Małopolski pokonała w półfinale UKS SMS Łódź. Łodzianki ostatecznie uplasowały się na czwartym miejscu, a na fazie grupowej (trzecie miejsce w swojej grupie) zakończył udział w turnieju LUKS Astoria Junior Szczerców.

W fazie pucharowej UKS SMS pokonał w ćwierćfinale Beniaminka Krosno 5:0 (Marta Wochnik 2, Julia Misiak, Anastazja Komar), w pófinale przegrał 0:2 z FSA Kraków, a w meczu o trzecie miejsce uległ Sparcie Miejska Górka 1:4 (Laura Urbańczyk).

Mistrzyniami Polski zostały piłkarki z Krakowa, które w finale wygrały z Polonią Tychy 1:0.