Unia i ŁKS II w finale

Czwartoligowe rezerwy ŁKS i trzecioligowa Unia Skierniewice wystąpią w finale wojewódzkiego Pucharu Polski. Decydujące spotkanie tych rozgrywek ma się odbyć 23 czerwca w Łodzi.

W pierwszym meczu półfinałowym ŁKS II na własnym boisku pokonał 1:0 trzecioligowy RKS Radomsko. Bramkę na wagę awansu tuż przed końcem pierwszej połowy strzelił Maciej Radaszkiewicz. Trzy gole padły natomiast w Nieborowie, gdzie w drugim półfinale czwartoligowy Orzeł podejmował Unię. W 15. minucie goście objęli prowadzenie po trafieniu Adriana Dudzińskiego, a kwadrans później piłkę do siatki posłał Hubert Berłowski. Do przerwy ekipa ze Skierniewic prowadziła więc 2:0, a dwie minuty po zmianie stron gospodarze zaliczyli samobójcze trafienie i ostatecznie przegrali mecz 0:3. Tym samym Unia po raz kolejny awansowała do finału. O trzeci z rzędu triumf w rozgrywkach wojewódzkiego Pucharu Polski skierniewiczanie powalczą 23 czerwca na boisku ŁKS II.