Unia z pełną pulą

W sobotnich meczach grupy I trzeciej ligi z drużyn naszego regionu komplet punktów zgarnęła tylko Unia Skierniewice, która na wyjeździe ograła 3:1 Mamry Giżycko.

Pierwsza połowa meczu zakończyła się remisem 1:1. Stało się tak, bo na gola Damiana Makucha (38) gospodarze odpowiedzieli trafieniem Krystiana Wiśniewskiego (41). Po zmianie stron miejscowi bramki już nie zdobyli, a w zespole gości dwa razy na listę strzelców wpisał się Kamil Sabiłło (73, 75).

Cztery gole padły w Łodzi, gdzie rezerwy ŁKS mierzyły się z GKS Wikielec. Gospodarze dwa razy obejmowali prowadzenie, ale nie potrafili go utrzymać. Po golu Łukasza Dynela (37) do remisu doprowadził Szymon Masiak (62), a po trafieniu Jowina Radzińskiego (67) w doliczonym czasie gry wynik meczu na 2:2 ustalił Hubert Otręba.

W 12. kolejce na listę strzelców nie wpisał się żaden z graczy KS Kutno i Lechii Tomaszów Mazowiecki. Te zespoły na własnych stadionach zdobyły łącznie jeden punkt. Zapisali go na swoim koncie zawodnicy z Kutna, którzy bezbramkowo zremisowali z Ursusem Warszawa. Lechia podejmowała Świt Nowy Dwór Mazowiecki, któremu uległa 0:3. Gospodarzy pogrążyły gole Jacka Tkaczyka (23), Mateusza Kwiatkowskiego (83) i samobójcze trafienie Miłosza Turewicza w ostatniej minucie meczu.

Sokół Aleksandrów Łódzki w tej serii spotkań pauzuje, a Pelikan Łowicz w niedzielę podejmie prowadzącą w rozgrywkach Legionovię Legionowo (godz. 12).