fot. Włókniarz Pabianice - zdjęcie: Jarosław Kraśniecki (Fotografia Sportowa)

Włókniarz Pabianice jedną nogą w IV lidze

Za nami pierwsze spotkanie finałowe barażów o IV ligę łódzką. Wicemistrz grupy pierwszej Decathlon Klasy Okręgowej, Włókniarz Pabianice, pewnie pokonał przed własną publicznością wicemistrza grupy czwartej - Start Brzeziny 4:1 (2:0). Rewanżowy pojedynek odbędzie się w sobotę (27 czerwca) o 15:30 w Brzezinach.


Dwa gole dla zespołu trenera Przemysława Nowaka strzelił Jan Peda, a po jednym trafieniu zapisali na swoim koncie Przemysław Kita oraz Bartosz Bujalski z rzutu karnego. Honorową bramkę dla Startu strzelił 37-letni grający prezes klubu Filip Jochman.