W meczu rezerw lepszy ŁKS II

W spotkaniu dwóch drużyn, które mają swoje pierwsze zespoły w PKO Ekstraklasie górą ŁKS II. W meczu wieńczącym 16. kolejkę II ligi łodzianie pokonali Zagłębie II Lubin 2:1 (1:0).

Prowadzenie dał gospodarzom Oliwier Sławiński już w 8. minucie. ŁKS II miał kilka sytuacji do podwyższenia prowadzenia, ale do szatni zszedł z jedną bramką zaliczki. Ta okazała się zbyt mała w 55. minucie, kiedy to Łukasza Bombę pokonał Cyprian Popielec. ŁKS II szybko jednak odzyskał prowadzenie za sprawą Jana Kuźmy, a później kontrolował przebieg meczu mając okazje do strzelenia kolejnych bramek. Wynik nie uległ jednak już zmianie.

ŁKS II Łódź – Zagłębie II Lubin 2:1 (1:0)
Bramki: Oliwier Sławiński 8, Jan Kuźma 61 – Cyprian Popielec 55

ŁKS II: Bomba – Bąkowicz, Ślęzak, Koprowski ż, Radziński – Zając (90′ Mnacakajan), Kuźma (67′ Kamin), Kościuk ż, Ricardo Goncalves (46′ Balongo), Młynarczyk (76′ Wszołek) – Sławiński (68′ Dynel).