W Niecieczy lepsi gospodarze

Po niespodziewanym zwycięstwie z Miedzią Legnica graczom GKS Bełchatów nie udało się pokrzyżować szyków innemu z kandydatów do awansu. W Niecieczy podopieczni Marcina Węglewskiego przegrali 0:2 z Bruk-Betem Termaliką.

Bezbramkowy remis utrzymywał się do 40. minuty. Wtedy to akcję lewym skrzydłem przeprowadził Michał Orzechowski. Po jego zagraniu piłka trafiła na przedpole bramki strzeżonej przez Pawła Lenarcika, a Romana Gergel posłał ją do siatki. Wynik meczu w drugiej minucie doliczonego czasu gry ustalił Martin Zeman, dla którego był to pierwszy gol strzelony w barwach Termaliki.

Po trzech kolejkach bełchatowianie mają na koncie jeden punkt (rozpoczynali sezon z dorobkiem -2) i zajmują aktualnie piętnaste miejsce w tabeli. W następnym meczu drużyna z ulicy sportowej podejmie GKS Tychy (19 września, godz. 18)