W Przemyślu lepszy pierwszoligowiec

Na 1/16 zakończyła się przygoda zawodników Widzewa z bieżącą edycją futsalowego Pucharu Polski. Z dalszej rywalizacji beniaminka Fogo Futsal Ekstraklasy wyeliminował pierwszoligowy Eurobus Przemyśl.

Niżej notowani rywale już po dziewięciu minutach gry prowadzili 2:0. W 3. minucie wynik otworzył Hryhorij Zańko, a sześć minut później prowadzenie miejscowych podwyższył Sebastian Pawlak. Przed przerwą widzewiacy zdołali jednak doprowadzić do remisu. Kontaktowego gola strzelił Fred (20'), a bramkę na 2:2 zdobył Marlon (20').

Po zmianie stron sytuacja się jednak powtórzyła i po trafieniach Kamila Bały (24') oraz Eryka Kiełbasy (31') pierwszoligowcy znów mieli dwie bramki zapasu. Tym razem przyjezdni nie zdołali odpowiedzieć żadnym golem i Eurobus wygrał niedzielne spotkanie 4:2.