W sobotę zwycięstwo i remis

W sobotnich meczach grupy I trzeciej ligi Pelikan Łowicz wygrał w Warszawie z Ursusem 2:1, a Unia Skierniewice zremisowała 1:1 wyjazdowy mecz z rezerwami warszawskiej Legii.

Zespół z Łowicza objął prowadzenie w 15. minucie, jednakk na trafienie Adriana Olpińskiego rywale odpowiedzieli dziesięć minut później golem Mateusza Muszyńskiego. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1, a losy spotkania rozstrzygnęły się po przerwie. W 61. minucie efektownym uderzeniem popisał się Jakub Garnysz i to trafienie zapewniło przyjezdnym komplet punktów.

W meczu Legii II z Unią wszystkie bramki padły w drugiej odsłonie. W 53. minucie gola dla Unii strzelił Tomasz Bała, a siedem później końcowy wynik ustalił Mateusz Możdżeń.

Trzydziesta druga kolejka rozpoczęła się piątkowym starciem Warty Sieradz z ŁKS II (0:0), a zostanie dokończona 7 czerwca spotkaniem Sokoła Ostróda z Lechią Tomaszów Mazowiecki (godz. 17:00).

Po dotychczasowych spotkaniach prowadzący w rozgrywkach ŁKS II ma 62 pkt. i o jedno oczko wyprzedza Legionovię Legionowo. Siódme miejsce zajmuje Unia (49), dziewiąta jest Lechia (48), a jedenasty Pelikan (42). Piętnasta w klasyfikacji Warta (31) ma punkt przewagi nad otwierającym strefę spadkową Sokołem.