Walkowery za brak młodzieżowców

Wydział Gier i Ewidencji Łódzkiego ZPN ukarał Macovię Maków i Olympic Słupia walkowerami za brak wymaganej liczby zawodników młodzieżowych.

Macovia 15 października w meczu 10. kolejki grupy 4. (Skierniewice) Keeza Elite Klasy Okręgowej przegrała na własnym boisku 0:2 z rezerwami Pelikana Łowicz. Od 80. minuty gospodarze grali bez wymaganej liczby młodzieżowców, co skutkowało walkowerem i zmianą wyniku na 0:3.

Z takiego samego powodu na 0:3 został zweryfikowany rezultat spotkania w grupie 10. (Skierniewice) Keeza Elite Klasy A. W szóstej serii spotkań 9 października Olympic podejmował Orlęta Cielądz. Miejscowi zwyciężyli 5:2, jednak od 46. do 65. minuty meczu grali bez wymaganej liczby zawodników młodzieżowych, więc wynik z boiska musiał być zmieniony.