Wicelider rozbił Olimpię

Trwa znakomita seria piłkarek TME UKS SMS. W 5. kolejce ekstraligi kobiet wicelider na własnym boisku pokonał 4:0 Olimpię Szczecin. Dla łodzianek było to już piąte zwycięstwo w tym sezonie. Oprócz ekipy z ulicy Milionowej kompletem punktów poszczycić mogą się jeszcze tylko zawodniczki Czarnych Sosnowiec.

W starciu z Olimpią dorobkiem bramkowym po równo podzieliły się: Anna Rędzia i Paulina Filipczak. Pierwsza na listę strzelczyń wpisała się w 9. i 66. minucie, druga zrobiła to w 15' i 43'. W obu połowach łodzianki zdobyły więc po dwa gole.

Zwycięską passę TME UKS SMS będzie chciał podtrzymać w Biedrzychowicach, gdzie 12 września o godz. 12 rozpocznie mecz z przedostatnim w klasyfikacji Górnikiem.