Widzew II nadal z kompletem punktów

Pięć kolejek i pięć wygranych. Ten bilans daje Widzewowi II Łódź fotel lidera w Betcris IV lidze. Drużyna Michała Czaplarskiego wygrała prestiżowy pojedynek w Piotrkowie z Polonią 2:1 (1:1), a kolejną bramkę do swojego dorobku dołożył lider klasyfikacji strzelców Daniel Gryzio.

Mecz rozgrywany przy sztucznym oświetleniu przyciągnął dużo kibiców. Polonia prowadziła po trafieniu Mateusza Jakubiaka, ale chwilę później Gryzio doprowadził do remisu. Decydujący cios zadał gospodarzom Kamil Tlaga.

Wiceliderem tabeli jest KS Kutno. Do przerwy faworyt prowadził tylko 1:0 ze Startem Brzeziny, ale w drugiej połowie worek z bramkami został rozwiązany. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 6:1 (1:0).

Dużym rozczarowaniem początku sezonu jest postawa Orkana Buczek. Zespół Marcina Węglewskiego miał walczyć o wysokie cele, a tymczasem przegrywa mecz za meczem. W 5. kolejce uległ w Rzgowie Zawiszy 3:4 (2:0).

Podobnie jak Zawisza losy spotkania odwróciła Omega Kleszczów, która do 78. minuty przegrywała u siebie ze Zjednoczonymi Stryków. Drużyna Jacka Berensztajna wyszła jednak z tej konfrontacji zwycięsko 2:1 (0:0).

Omega Kleszczów

Na podsumowanie 5. kolejki rozgrywek zaprosimy kibiców już w najbliższy piątek (30 sierpnia) do Magazynu Betcris IV ligi łódzkiej. Premiera o 20:00.