Widzew zakończył 2023 rok porażką

Z dorobkiem 22 punktów przezimuje Widzew Łódź w tabeli PKO Ekstraklasy. Widzewiacy przegrali swój ostatni mecz w 2023 roku z Pogonią Szczecin 1:2 (1:1). Drużyna Daniela Myśliwca wygrywała, po trafieniu Frana Alvareza. Szybko jednak do wyrównania doprowadził Kamil Grosicki, a po przerwie decydujący cios zadał łodzianom Efthimi Kouloris.

Mecz fatalnie rozpoczął się dla gospodarzy, bo już na samym początku kontuzji doznał Juan Ibiza. Uraz był na tyle poważny, że musiał zejść z boiska, a jego miejsce zajął Andrejs Ciganiks. Przy stanie 1:2 Widzew przycisnął, zamknął rywala na swojej połowie, ale wynik niestety nie uległ zmianie. Dziewiąta porażka w sezonie stała się faktem.

Widzew Łódź - Pogoń Szczecin 1:2 (1:1)
Bramki: Fran Alvarez 43 - Kamil Grosicki 45, Efthimi Kouloris 52

Widzew: Ravas – Zieliński, Kwiatkowski (84' Ignacy Dawid), Ibiza (17' Ciganiks), Silva - Pawłowski, Hanousek, Alvarez – Nunes (60' Kun), Klimek (60' Terpiłowski) - Rondić (60' Sanchez).