fot. MAMO - wrzesień 2021

Wrócili do korzeni

Po okresie przymusowych szkoleń internetowych Mobilna Akademia Młodych Orłów wróciła do korzeni i wznowiła zajęcia stacjonarne. We wrześniu trenerzy Sławomir Kraska i Rafał Poznański odwiedzą łącznie osiem powiatów.


Szkolenia wznowili w Opocznie, a w zajęciach wzięło udział 19 trenerów i trenerek. Na obiekcie MKS Ceramika najpierw odbył się wykład poświęcony etapizacji szkolenia, a później w części praktycznej przeprowadzona zajęcia doskonalenia gry w obronie w grach 1x1 oraz 2x2/3x3 i 4x4. W pokazowym treningu U-13 brały udział dzieci z rocznika 2009. Poziom piłkarski zawodników był na tyle dobry, że czterech z nich trenerzy Mobilnej AMO wpisali do swoich notesów do dalszej obserwacji.

MAMO IX 2021

W powiecie skierniewickim szkolenie przeprowadzono w Lipcach Reymontowskich. Wykład został wygłoszony w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji, a trening i gra selekcyjna odbyły się na gminnym stadionie. W zajęciach uczestniczyło 13 osób.

MAMO IX 2021

 

Kolejnym przystankiem na drodze Mobilnej AMO będzie Łowicz. W tym mieście zajęcia zaplanowano na czwartek 16 września (OSiR- Orlik, Bolimowska 15/19; godz. 16:30). Dzień później szkolenie odbędzie się na obiekcie Centrum Sportu i Rekreacji MULKS Łask (Armii Krajowej 5a; godz. 16). Przed końcem miesiąca trenerzy Mobilnej AMO odwiedzą też powiaty: wieruszowski (20 września, GOSiT WKS Prosna Wieruszów), pabianicki (21 września, MOSiR MUKS Włókniarz Pabianice), brzeziński (BKS Start Brzeziny) oraz miejski w Piotrkowie Trybunalskim (MOSiR Concordia Piotrków Trybunalski).

MAMO IX 2021

Na szkolenia Mobilnej AMO można się logować na: pzpn24.pzpn.pl. Każda osoba zainteresowana udziałem w szkoleniu, lecz nie posiadająca konta w systemie powinna utworzyć konto trenerskie, a następnie zaaplikować na wybrane wydarzenie. Więcej szczegółowych informacji o szkoleniach można znaleźć pod adresem:

MOBILNA AMO - ŁÓDZKIE - Łączy nas piłka (laczynaspilka.pl)

https://lzpn.org/mobilne-amo/

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail:

Sławomir Kraska – tel.: 501 558 697, e-mail: slawomir.kraska@pzpn.pl

Rafał Poznański – tel.: 501 558 757, e-mail: rafal.poznanski@pzpn.pl

MAMO IX 2021