Wrócili z czerwoną latarnią

Bardzo ważny mecz przegrali zawodnicy UKS SMS. W 6. kolejce Centralnej Ligi Juniorów U-18 łodzianie gościli w Zabrzu, gdzie ulegli 1:4 Górnikowi.

Przed tym meczem obie ekipy miały po jednym punkcie, ale ostatnią lokatę w tabeli zajmował zespół z Górnego Śląska. Teraz Górnik ma na koncie cztery oczka, a czerwoną latarnię przejął od niego zespół z Milionowej, który ma już za sobą serię pięciu porażek z rzędu. Co prawda od 33. minuty UKS SMS prowadził w Zabrzu po golu Artura Baraukou, ale w drugiej połowie gospodarze odpowiedzieli trafieniami Nikodema Zielonki (63, z karnego i 90), Kosmy Zawady (70) i Bartłomieja Iwańskiego (88).

Tę fatalną passę łodzianie będą próbowali przerwać na własnym stadionie, gdzie 25 września zmierzą się z wrocławskim Śląskiem (godz. 16), który w sześciu meczach zdobył 7 pkt. i jest na dziewiątym miejscu w tabeli.