fot. Mobilna AMO wrzesień 2021

Wracają szkolenia stacjonarne

Od września szkolenia Mobilnej Akademii Młodych Orłów znów będą prowadzone w formie stacjonarnej. Każde zajęcia składać się będą z wykładu i pokazowego treningu. Pierwsze - dotyczące etapizacji treningu (temat nr 11) - zostaną przeprowadzone 9 września w powiecie opoczyńskim. Gospodarzem będzie LKS Ceramika Opoczno.


Siedem kolejnych bezpłatnych szkoleń dla trenerów, nauczycieli wychowania fizycznego i rodziców odbędzie się w powiatach: skierniewickim (10 września, GOKSiR w Lipcach Reymontowskich), łowickim (16 września, OSiR w Łowiczu), łaskim (17 września, CSiR MULKS w Łasku), wieruszowskim (20 września, GOSiT WKS Proszna Wieruszów), pabianickim (21 września, MOSiR MUKS Włókniarz Pabianice), brzezińskim (BKS Start Brzeziny) i w Piotrkowie Trybunalskim (MOSiR Concordia Piotrków Trybunalski).

Na szkolenia Mobilnej AMO można się logować na: pzpn24.pzpn.pl. Każda osoba zainteresowana udziałem w szkoleniu, lecz nie posiadająca konta w systemie powinna utworzyć konto trenerskie, a następnie zaaplikować na wybrane wydarzenie. Więcej szczegółowych informacji o szkoleniach można znaleźć pod adresem:

MOBILNA AMO - ŁÓDZKIE - Łączy nas piłka (laczynaspilka.pl)

https://lzpn.org/mobilne-amo/

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail:

Sławomir Kraska – tel.: 501 558 697, e-mail: slawomir.kraska@pzpn.pl

Rafał Poznański – tel.: 501 558 757, e-mail: rafal.poznanski@pzpn.pl