fot. Betcris Magazyn

Wybieramy gola 12. kolejki

Piłkarze GKS Bełchatów mają ogromną szansę na zwycięstwo w konkursie na najładniejszego gola 12. kolejki Betcris Łódzkiej IV Ligi. Gracze wicelidera byli autorami dwóch z sześciu bramek nominowanych w konkursie.


Wszystkie można obejrzeć w Magazynie Betcris Łódzkiej IV Ligi. W konkursie prowadzonym na facebookowym profilu Loży Sportowej można oddawać głosy na trafienia: Łukasza Wrońskiego, Artura Golańskiego (obaj GKS), Alana Górowskiego (LKS Kwiatkowice), Krystiana Kruka (Zryw Granton Wygoda), Dawida Owczarka (RTS Widzew Łódź) i Dominika Głowińskiego (KS Kutno). Głosowanie zakończy się w poniedziałek o godzinie 20.

Tytularnym sponsorem czwartoligowych rozgrywek oraz Magazynu jest firma Betcris, która oprócz bogatej oferty piłkarskiej ma również dla swoich klientów powitalny cashback 1 400 PLN.

Pakiet powitalny

Betcris Polska Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzenia zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem. 18+.