fot. Betcris Magazyn

Wybieramy gola 15. kolejki

Sześć trafień kandyduje do miana gola 15. kolejki Betcris Łódzkiej IV Ligi. Głosowanie zakończy się w poniedziałek o godzinie 20:00.


Wszystkie trafienia tej serii spotkań można obejrzeć w Magazynie Batcris Łódzkiej IV Ligi. Znajdują się w nim również bramki nominowane w konkursie, prowadzonym na facebookowym profilu Loży Sportowej. Na zwycięstwo mają szansę trafienia: Marcina Kaceli (KS Kutno), Krystiana Ślęzaka (TS Sokół Aleksandrów Łódzki), Łukasza Smolarczyka (MGKS Skalnik Sulejów), Patryka Pietrasiaka (AKS SMS Łódź), Dawida Lenarcika (PKS Polonia Piotrków Trybunalski) i Rafała Bogusa (Zryw Granton Wygoda).

Tytularnym sponsorem czwartoligowych rozgrywek oraz Magazynu jest firma Betcris, która oprócz bogatej oferty piłkarskiej ma również dla swoich klientów powitalny cashback 1 400 PLN.

Pakiet powitalny

Betcris Polska Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzenia zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem. 18+.