fot. Betcris IV liga

Wybieramy gola 26. kolejki

Pięć bramek bierze udział w konkursie na gola 26. kolejki Betcris IV Ligi. W poprzedniej serii spotkań zwyciężyło trafienie, którego autorem był Konrad Puchalski z MGKS Skalnik Sulejów.


Wszystkie bramki-kandydatki do zwycięstwa w kolejnym konkursie można obejrzeć w Magazynie Betcris Łódzkiej IV Ligi. W ostatnim odcinku znalazł się też m.in. materiał z podpisania umowy pomiędzy Łódzkim Związkiem Piłki Nożnej i spółką Betcris Polska - oficjalnym bukmacherem, który został głównym sponsorem prowadzonych przez ŁZPN czwartoligowych rozgrywek oraz cieszącego się coraz większą popularnością Magazynu. Oprócz bogatej oferty piłkarskiej Betcris ma również dla swoich klientów powitalny cashback 500 PLN.

Do gola 26. kolejki kandydują trafienia: Kacpra Kosiora (Andrespolia Wiśniowa Góra), Mateusza Misiaka (MKP Boruta Zgierz), Dominika Cukiernika (GKS Orkan Buczek), Dawida Sikorskiego (ZKS Włókniarz Zelów) i Adriana Budki (Pogoń Zduńska Wola). Głosowanie tradycyjnie odbywa się na profilu facebookowym Loży Sportowej

Betcris Polska Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzenia zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem. 18+.

Betcris IV liga