Wygrali zaległy mecz

W zaległym meczu 6. kolejki grupy I trzeciej ligi RKS wygrał na wyjeździe z Ruchem Wysokie Mazowieckie 2:1. Po tym zwycięstwie ekipa z Radomska powiększyła swój dorobek do 18 pkt. i w tabeli awansowała na dziewiąte miejsce.

Spotkanie zostało rozstrzygnięte w drugiej połowie. Po pierwszej był bezbramkowy remis, ale już pięć minut po zmianie stron Łukasz Szczepaniak dał gościom prowadzenie. Przedostatni w klasyfikacji Ruch nie zamierzał jednak pogodzić się z porażką i ruszył do odrabiania strat. Sztuka ta udała się gospodarzom w 71. minucie, gdy bramkarza RKS pokonał Michał Grochowski. Końcówka była więc nerwowa, ale szczęśliwa dla gości. W 82. minucie na listę strzelców wpisał się Krystian Kolasa i trzy punkty pojechały do Radomska.

Kolejnym rywalem RKS będzie Błonianka Błonie, którą radomszczanie podejmą 24 października. Mecz rozpocznie się o godz. 11.